Bakan’a Sendika Çağrısı: Herkesin Kendi Görevini Yerine Getirmesi İçin Çaba Gösterin

Bakan'a yapılan sendika çağrısında, her bireyin kendi görevini yerine getirmesi için çaba gösterilmesi gerektiği vurgulanıyor. Sendikaların önemi ve bakanın rolüne dair detaylı bilgi için tıklayın.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı’ndan Önemli Açıklamalar

Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın ‘herkes kendi işini yapacak’ şeklindeki ifadesine destek verdiğini belirtti. Demircan, sağlık sektöründe işlerin daha verimli yürütülmesi adına, özellikle bakanlık bünyesinde ve ilçe müdürlüklerinde görev alan sağlık profesyonellerinin kendi asli görevlerine odaklanmaları gerektiğini vurguladı.

Demircan, “Sağlık Bakanlığı’nda ve ilgili kurumlarında idari görevlerle meşgul olan sağlık personelinin asıl işlerine geri dönmeleri, sağlık hizmetlerinin kalitesini artıracağını” belirtti. Ayrıca, hastane ve benzeri sağlık kurumlarında idari işlerle uğraşan sağlık çalışanlarının da kendi asli görevlerine yönlendirilmesinin önemine değindi.

Demircan, tüm sağlık personeline seslenerek, Sağlık Bakanı’nın bu konudaki iradesine güvenip güvenemeyeceklerini sordu. “Acaba gerçekten sağlık sektöründe herkes kendi işini yapıyor mu? Yoksa bu yeni bir başlangıç mı olacak?” diyerek, konunun sağlık çalışanları tarafından da değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

0
kahkaha
Kahkaha
0
be_enmi_
Beğenmiş
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Bakan’a Sendika Çağrısı: Herkesin Kendi Görevini Yerine Getirmesi İçin Çaba Gösterin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sağlıkçılar.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin