Etiket: Sağlık Bakanlığı

Son Dakika

Bakan Koç’tan Randevusuzlara Yönelik Yeni Düzenleme İşareti

Bakan Koç’tan Randevusuzlara Yönelik Yeni Düzenleme..Bakan Koç’un açıkladığı yeni düzenlemeye göre, randevusuz vatandaşlara yönelik önemli değişiklikler yapılacak.

Son Dakika

Her Şehirden Yılın Sağlık Kahramanlarının Belirlenmesi: Adaletli mi?

Türkiye’nin dört bir yanından yılın sağlık kahramanları seçiliyor. Bu sürecin adil bir şekilde gerçekleşip gerçekleşmediğini derinlemesine inceliyoruz.

Mesleki Eğitim

YDUS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı!

YDUS yerleştirme sonuçları açıklandı! Sınav sonuçlarınızı öğrenmek ve gelecek adımlarınız için detayları keşfetmek üzere hemen tıklayın.

Atamalar

KPSS-2024/5: Sağlık Bakanlığı Sonuçları Açıklandı

KPSS-2024/5 sonuçları duyuruldu! Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan sonuçlar ve adayların ne yapması gerektiğine dair tüm detaylar burada. Başarı durumunuzu hemen öğrenin.

Sendika Haberleri

Sağlık Bakanlığı’ndan Fazla Mesai Ücretlerinde Artış: 4/D’li İşçilere Müjde!

Sağlık Bakanlığı, 4/D’li işçilere yönelik fazla mesai ücretlerinde tarihi bir artışa imza attı. Çalışma hayatında önemli bir iyileştirme olarak görülen bu gelişme, işçiler için büyük bir müjde niteliğinde.

Genel

Sigarayı Bırakma Sürecinde Büyük Destek: Tedavi ve İlaçlar Ücretsiz Oluyor!

Sigarayı bırakmak isteyenlere müjde! Tedavi ve ilaçlar artık ücretsiz. Sigarayı bırakma sürecinde ihtiyacınız olan desteği alın, sağlıklı bir yaşama adım atın.

İş İlanları

Sağlık Bakanlığı’ndan Dev Kadro: 27 Bin Yeni Personel Alımı Açıklandı!

Sağlık Bakanlığı bünyesine 27 bin yeni personel katılıyor! Son başvuru tarihleri, pozisyonlar ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgilerle açıklandı.

Atamalar

Ordu Devlet Hastanesinde Yeni Başhekim Dönemi Başladı

Devlet Hastanesi’nde heyecan verici bir dönem başlıyor. Yeni Başhekim’in liderliğinde, hastanemiz daha kaliteli sağlık hizmetleri sunmayı hedefliyor. Detaylar için tıklayın.

Duyurular

Sağlık Bakanlığı, 17 Müfettiş Yardımcısı Alımı Hakkında Duyuru 

Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı, 28 Kasım 2023 tarihli ve 32383 sayılı Resmî Gazete’de Müfettiş Yardımcılığı Alımı Giriş Sınavı İlanı yayımladı. Yayımlanan ilanda Müfettiş Yardımcılığı alımı hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. İşte Sağlık Bakanlığı, 17 Müfettiş Yardımcısı Alımı Hakkında Duyuru Detayları..

Duyurular

Sağlık Bakanlığı 2023 Kasım – Aralık Bölge Hizmet Gruplarını Açıkladı

Sağlık Bakanlığı 2023 Kasım – Aralık Bölge Hizmet Grupların dönemine ait bölge hizmet gruplarını duyurdu. Bölge hizmet grupları, sağlık personelinin atama, yer değiştirme ve özlük haklarına göre belirlenen illerin gruplandırılmasıdır. Bölge hizmet grupları, sağlık personelinin PDC doluluk oranlarına göre değişmektedir.

Giriş Yap

Sağlıkçılar.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin