1. Haberler
  2. Son Dakika
  3. Akbaşoğlu’dan Emeklilere Temmuz’da Zam Açıklaması!

Akbaşoğlu’dan Emeklilere Temmuz’da Zam Açıklaması!

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, emekliye yapılacak zamla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bakanlıkların çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Akbaşoğlu, "Cumhurbaşkanımız bu konudaki talepleri her zaman dikkate alarak siyaset yapar. Cumhurbaşkanımızı bugün ve yarınki mitinglerde dikkatli dinleyelim. Haziran sonu temmuz başında emeklilerle ilgili düzenlemeleri mutlaka yapacağız. Talepleri dikkate alarak çalışmalar yapacağız." dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akbaşoğlu’dan Emeklilere Büyük Destek

Muhammet Emin Akbaşoğlu, Haber Global’de yaptığı açıklamada, emeklilere yönelik önemli düzenlemelerin müjdesini verdi. Ankara’daki büyük miting öncesinde konuşan Akbaşoğlu, emeklilere yapılacak seyyanen zamla ilgili detayları paylaştı.

Emeklilere Seyyanen Zam Yapılacak

“Emekliler bizim başımızın tacı. Çalışanlar başımızın tacı. Üreten ve Türkiye’yi büyüten çalışan kesim söz konusu ve emekli olarak primlerle orantılı karşılığın alan 16 milyon emekli insanımız var,” dedi Akbaşoğlu. 2024 yılının emekliler yılı ilan edildiğini ve bu kapsamda emeklilere yönelik düzenlemelerin yapılacağını belirtti.

Emeklilere Özel Promosyon ve Düzenlemeler

Emeklilerin beklentilerinin dikkate alındığını ve bu kapsamda promosyon düzenlemesi yapıldığını ifade eden Akbaşoğlu, özel bankaların da bu konuda inisiyatif alması gerektiğini vurguladı. Emeklilerin alım gücünü yükseltmek için birçok alanda giderlerini azaltıcı ve gelirlerini artırıcı yaklaşımların düşünüldüğünü söyledi.

Emekli Zammı Ne Zaman Yapılacak?

“Temmuz başında mutlaka yapacağız,” diyerek emekli zammı için net bir tarih veren Akbaşoğlu, seçim sonrası emeklilere yapılacak düzenlemelerin altını çizdi. Haziran sonu veya temmuz başında emeklilerle ilgili düzenlemelerin yapılacağını, taleplerin dikkate alınarak çalışmaların yapılacağını belirtti.

0
kahkaha
Kahkaha
0
be_enmi_
Beğenmiş
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Akbaşoğlu’dan Emeklilere Temmuz’da Zam Açıklaması!
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sağlıkçılar.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin