Kahveci’den Sağlık Çalışanlarına Ek Ödeme Talebi

Kamu Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, yaptığı açıklamada sağlık camiasının ek ödemelerinin yeniden değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Kahveci'den Sağlık Çalışanlarına Ek Ödeme Talebi...

Kahveci'den Sağlık Çalışanlarına Ek Ödeme Talebi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kamu Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ, sağlık çalışanlarının ek ödemelerinin artırılması gerektiğini söyledi. KAHVECİ, yan dal uzmanlarına ve asistanlara yapılan ek ödeme iyileştirmesinin yeterli olmadığını belirtti.

Yan Dal Uzmanları ve Asistanlar İçin Ek Ödeme Artışı

KAHVECİ, yaptığı açıklamada, yan dal uzmanlarına ve asistanlara yapılan ek ödeme artışının önemli bir adım olduğunu ancak bütün sağlık çalışanlarının da ek ödemelerinin yeniden değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. KAHVECİ, “Bu iyileştirme elzem olduğu gibi bütün sağlık camiasının da ek ödemeleri yeniden değerlendirmeye muhtaçtır. Taban ve teşvik ödemeleri artırılmalıdır.” dedi.

Sağlık Çalışanlarının Gelirleri İyileştirilmeli

KAHVECİ, sağlık çalışanlarının gelirlerinin iyileştirilmesi için yeni bir ücret politikası belirlenmesi gerektiğini ifade etti. KAHVECİ, “Sağlık camiasının gelirleri iyileştirilmeli, kendilerine yapılacak ödemelerin ekonomilerine kayda değer bir katkı yapması için yeniden düzenlenmelidir. Adaletin tesis edildiği, çalışanın hakkının verildiği düzenlemelerin hazırlanması için sosyal taraflarla bir araya gelinerek yeni bir ücret politikası belirlenmeli ve tüm ödemeler yeniden ele alınmalıdır.” diye konuştu.

0
kahkaha
Kahkaha
1
be_enmi_
Beğenmiş
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Kahveci’den Sağlık Çalışanlarına Ek Ödeme Talebi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sağlıkçılar.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin