Bakan Işıkhan’dan Çarpıcı Açıklama: ‘Kamu Çalışanlarının Tamamının Sendikalaşması En Büyük Arzumuz!’

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Uluslararası Emek Örgütü'nün 1. Olağan Genel Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin Çalışma Hayatında Elde Edilen Başarılar

Türkiye, çalışma hayatında kaydettiği önemli ilerlemelerle dikkat çekiyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, son dönemde gerçekleştirilen reformlar ve atılan adımların Türkiye’nin çalışma hayatını olumlu yönde etkilediğini belirtti. İşçi, işveren ve kamu işbirliğinin bu başarının temelini oluşturduğunu vurgulayan Bakan, sivil toplum kuruluşları ve sendikaların bu süreçteki katkılarının altını çizdi.

Kamu Çalışanlarının Sendikalaşması

Bakan Işıkhan, tüm kamu çalışanlarının sendikalaşmasının hükümetin en büyük temennis olduğunu ifade etti. Bu doğrultuda, Memur-Sen gibi kuruluşların çalışmalarını özellikle takdir ettiğini belirtti. Sendikalaşmanın, demokrasinin ve çalışma hayatının güvencesi olduğuna dikkat çekti.

Geleceğe Yönelik Umutlar ve Hedefler

Türkiye’nin “Türkiye Yüzyılı” vizyonu doğrultusunda, çalışma hayatında ulusal ve uluslararası işbirliklerine büyük önem verdiğini belirten Bakan Işıkhan, küresel değişimlerin farkında olarak hareket ettiklerini ifade etti. Bu süreçte, adalet, demokrasi ve istikrarın öneminin altını çizdi.

0
kahkaha
Kahkaha
0
be_enmi_
Beğenmiş
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Bakan Işıkhan’dan Çarpıcı Açıklama: ‘Kamu Çalışanlarının Tamamının Sendikalaşması En Büyük Arzumuz!’

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sağlıkçılar.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin