• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - İstanbul

Erdoğan’dan Vaat: Gelir Artışıyla Herkese Adil Pay Dağıtımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Devletimizin imkanları büyüdükçe, geliri arttıkça, omuzlarındaki yük biraz daha azaldıkça ortaya çıkan kaynağı herkese adil şekilde dağıtacağız" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışan ve Emeklilere Destek Taahhüdü

Erdoğan, “Çalışanımızı, memurumuzu, emeklimizi enflasyona ezdirmeme ilkemize her şart altında bağlıyız” diyerek, hükümetin çalışan ve emekli vatandaşların refah seviyesini koruma konusundaki kararlılığını vurguladı.

Enflasyonla Mücadele ve Refah Artışı

Erdoğan, “Amacımız, kalıcı refah artışını sağlamak. Bunun için enflasyonu tek haneli rakamlara düşürmemiz gerekiyor. Daha önce bunu nasıl yaptıysak, yine başaracağız” şeklinde konuştu, ekonomik istikrar ve enflasyon kontrolüne dair hedeflerini paylaştı.

Adil Gelir Dağılımı Vurgusu

“Devletimizin imkanları büyüdükçe, geliri arttıkça, omuzlarındaki yük biraz daha azaldıkça ortaya çıkan kaynağı herkese adil şekilde dağıtacağız” ifadesiyle, hükümetin adil gelir dağılımını teşvik etme taahhüdünü dile getirdi.

İstanbul’daki Para Sayma Görüntüleri Üzerine Eleştiri

Erdoğan, İstanbul’daki para sayma görüntüleri ile ilgili “Hiç kimse böyle bir skandalı üç maymunu oynayarak geçiştiremez” diyerek, konunun şeffaflıkla ele alınması gerektiğini belirtti.

Şeffaflık ve Hesap Verilebilirlik Çağrısı

“Çantalar dolusu bu paraların kimden alındığı, nereye harcandığı, belgeleriyle, kayıtlarıyla, şeffaf bir şekilde açıklanmak zorundadır” sözleriyle, mali şeffaflık ve hesap verilebilirliğin önemine dikkat çekti.

Politik ve Sosyal Sorumluluk Mesajı

“Özgür Efendi bıraksın darbe şakşakçılığını da çıksın önce içlerine kurt düşürdüğü CHP’li vatandaşlarımıza karşı görevini yerine getirsin” diyerek, politik ve sosyal sorumluluklar konusunda çağrıda bulundu.

0
kahkaha
Kahkaha
0
be_enmi_
Beğenmiş
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Erdoğan’dan Vaat: Gelir Artışıyla Herkese Adil Pay Dağıtımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sağlıkçılar.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin